Vidzemes Olimpiskais centrs

Vidzemes Olimpiskais centrs

Vienā no skaistākajām Vidzemes pilētām, Valmierā, tika uzbūvēts un 2005. gadā atklāts Vidzemes Olimpiskais centrs. Tā ir grandioza celtne, kurā ietilpst ledus halle, universāla sporta zāle, trenažieru zāle, aerobikas nodarbību zāle, konferenču zāle, sporta preču veikals un kafejnīca. Zāles ir aprīkotas ar augstas klases inventāru. Vidzemes Olimpiskais centrs nodrošina sporta attīstību gan Valmierā, gan Vidzemē.

Ja jums patīk atpūsties aktīvi, tad Vidzemes Olimpiskais centrs ir vislabākā vieta, kur jūs varat to izdarīt. Te notiek dažādas sporta aktivitātes gan pieaugušajiem, gan bērniem. Vienalga, kādu sporta veidu jūs esat nolēmis izmēģināt, no šeit pieejamajiem, tas jūsu atpūtu padarīs izdevušos!

Labi trenēšanās apstākļi šeit tiek piedāvāti ne tikai individuālajiem sportistiem, bet arī profesionālajiem sportistiem un sporta komandām.

Vidzemes Olimpiskā Kompleksa universālā zāle

Universālā sporta zāle ir paredzēta gan basketbolam, gan volejbolam, gan florbolam, gan citiem sporta veidiem. Tajā tiek rīkoti ne tikai sporta pasākumi, bet arī dažādas kultūras – izklaides programmas. Zāli, ar speciālu sienu palīdzību, var sadalīt trijās daļās, tas ļauj zālē vienlaicīgi trenēties vairākos sporta veidos. Sporta zāle ir paredzēta augsta līmeņa sporta sacensību rīkošanai. Tā ir spējīga uzņemt Pasaules un Eiropas čempionātus basketbolā, florbolā, tenisā un citos sporta veidos. Tribīnes zāles ir paredzētas 1500 vietām.

Vidzemes Olimpiskā kompleksa ledus halle

Ledus arēna ir vienīgā, slēgtā tipa slidotava Ziemeļvidzemē. Šeit notiek sacensības un treniņi hokejā un daiļslidošanā. Valmieras un tuvāko apkaimju iedzīvotāji, kā arī pilsētas ciemiņi, kuriem patīk slidot un baudīt šo sporta veidu, aktīvi apmeklē ledus halli, publisko slidošanu laikā. Hokeja komanda “Dinamo Rīga” rīko šeit savas vasaras treniņu nometnes.
Vidzemes Olimpiskā Centra futbola stadions.

Olimpiskā centra teritorijā atrodas futbola laukums ar mākslīgo pārklājumu. Šajā laukumā savus treniņus un mačus rīko futbola komanda “Valmiera”. Stadiona laukumā notiek ne tikai Latvijas čempionāta spēles, bet arī dažādi futbola cienītāju turnīri. No treniņa brīvajos laikos, futbola laukums ir pieejams arī pilsētas iedzīvotājiem.

Futbola stadions ir aprīkots ar mākslīgo apgaismojumu un tas ļauj vadīt treniņus un sacensības arī tumšajā diennakts laikā.

Jāņa Daliņa stadions

Slavenā sportista, kurš 1932. gadā 50 km gājienā vinnēja sudraba medaļu, Jāna Daliņa vārdā, ir nosaukts stadions. Šis stadions ir valsts nozīmes sporta bāze. Te notiek starptautiskās sacensības vieglatlētikā, kā arī notiek dažādi turnīri individuālos un komandu sporta veidos. Stadions ir pieejams katram iedzīvotājam, kurš vēlas nodarboties ar sportu, ne par velti tas ir viena no Valmieras iedzīvotāju, kuriem patīk aktīvs dzīves veids, iemīļotākajām vietām.

Viesnīca “Naktsmājas”

Viesnīca “Naktsmājas” ir sertificēta trīs zvaigžņu viesnīca, kura vienlaicīgi ir spējīga uzņemt 119 ciemiņus un izvietot viņus 40 ērtos numuros. Viesnīcas apmeklētājiem ir iespēja lietot bezmaksas internetu un bezmaksas autostāvvietu. Viesnīcā ir iespēja uzturēties kopā ar mājdzīvniekiem.