Jauka izklaide mūzikas pavadījumā. Atpūšamies Valmierā

Jauka izklaide mūzikas pavadījumā. Atpūšamies Valmierā

Valmiera ir skaista un viesmīlīga pilsēta, kura priecē savus iedzīvotāju un ciemiņus gan ar sakārtotu vidi, gan ar daudz un interesantiem pasākumiem, gan arī iespēju kārtīgi atpūsties. Daudziem kārtīgā atpūta asociējas ar mūziku un dejošanu. Mūsdienu jauniešiem tas ir īpaši aktuāli – pēc kārtīgi nostrādātas darba nedēļas ir patīkami aiziet uz kādu izklaides vietu un kopā ar draugiem, tā kārtīgi izdejoties. Valmiera ir jauniešu pilsēta – te atrodas Valmieras augstskola, arī studenti bieži vien par izklaides vietu izvēlas nakts klubus, kuri atrodas Valmierā. Ja ir iespēja pēc spraigas mācību nedēļas aiziet un atpūsties, tad kāpēc gan tādu iespēju neizmantot.

Viena no tādām izklaides vietām Valmierā ir nakts klubs “Kāre”, par kuru varam teikt, ka šeit pulcējas ne tikai jaunieši, bet arī vecāka gada gājuma cilvēki. Nakts kluba repertuārs ir ļoti daudzveidīgs, katru nedēļas nogali šeit var baudīt dažādu, populāru un iemīļotu latviešu mūzikas grupu sniegumu. Šeit jūs varēsiet izbaudīt populārus 80. un 90. gadu mūzikas hītus, dungot līdzi pazīstamām latviešu un krievu mūzikas dziesmām, sajust rock mūzikas skaļās vibrācijas un atcerēties populārās ārzemju dziesmas. Dejot vai klausīties mūziku, tas paliek jūsu izvēlē. Ja tā īsti nesaista neviena no šīm nodarbēm, tad varat pasūtīt un izbaudīt naksnīgu maltīti: uzkodas, picas, salātus, plaša piedāvājumā ir arī otrie ēdieni, iemalkot garšīgus kokteiļus.

Siltajā gadalaikā, vasarā, te darbojas vasaras dārzs, te arī tiek piedāvāts plašs ēdienu uz dzērienu klāsts. Nedēļas nogalēs apmeklētājus priecē un izklaidē pašmāju muzikanti. Par nakts klubu “Kāre” varam teikt, ka te valda mājīga, draudzīga un ļoti patīkama atmosfēra. Ja vēlaties satikties ar draugiem un izdejoties, dodieties uz “Kāri” un jums būs jauka iespēja pavadīt šeit jautru un patīkamu vakaru.

Vēl viena ievērības cienīga, izklaides vieta Valmierā ir “Multiklubs”. Savas durvis tas ir vēris tālajā, 1995. gada 27. septembrī un šobrīd tas ir viens no vecākajiem Ziemeļvidzemes klubiem. Šis klubs var lepoties ar to, ka pirms daudziem gadiem tajā savu karjeru ir sākusi grupa “Prāta Vētra”. Jāsaka, ko visu šo gadu laikā te ir koncertējuši gan Latvijā pazīstami mākslinieki, gan arī Latvijas populārākās grupas.

Valmierieši ļoti atsaucīgi un silta sagaida māksliniekus, arī mākslinieki ar lielu labpatiku dodas koncertēt uz Multiklubu. Te valda emocijas, viesmīlība, joki, prieks un milzīgs dejotprieks! Multiklubā notiek ne tikai slavenu mūziķu koncerti, bet arī populāri dīdžeju seti, dažādi priekšnesumi un atrakcijas. Laiks, kuru jūs pavadīsiet šeit, būs neaizmirstams un patīkamām emocijām piesātināts.

Runājot par izklaidēm Valmierā, vajag pieminēt arī naktsklubu “Putniņi”, kurā viskarstākās ballītes notiek piektdienas un sestdienas vakaros! Jautra mūzika, daudz cilvēku, neparasti pasākumi – tā varam raksturot šo nakts izklaides vietu.

Mēs jums esam snieguši īsu ieskatu Valmieras populārākajās izklaides vietā, jūsu ziņā paliek, uz kuru no tām jūs esat gatavs doties pats un uzaicināt līdzi savus draugus, lai varētu pavadīt kopā jautru, neaizmirstamu, pozitīvām emocijām bagātu vakaru un nakti ar dejām līdz pašai rīta gaismai!