Iepirkties kopā ar stilistu

Iepirkties kopā ar stilistu

Ja tomēr esat izvēlējušies saņemt stilista pakalpojumus, tad ir daži aspekti, kas jāpārzina, pirms iesaistīsieties darba attiecībās. Ar ko tad atšķirsies iepirkšanās ar stilistu? Tā kā mūsdienu sabiedrībā cilvēki ir pieraduši darbu darīt paši un bieži nelūgt palīdzību citiem. Bieži vien sievietes pašas sev var nokrāsot matus, toties var strīdēties par to, vai iznākums būs tāds pats, kā apmeklējot frizieri. Līdzīgi ir arī ar iepirkšanos. Ja vēlaties ieekonomēt laiku un, dažkārt, arī naudu, tad labāk kādam lūgt palīdzību, šoreiz stilistam. Ja jums palīdz cilvēks, kurš zina, kur doties pēc konkrētā apģērba, tad vari aizmirst par skraidīšanu pa veikaliem, līdz atrod kaut ko acij tīkamu. Iepērkoties ar stilistu ir iespēja izprast, kādas krāsas labāk atstāt citiem cilvēkiem un kāds piegriezums vislabāk piestāv tieši tavam ķermenim. Tāpat ir iespēja uzzināt kādas lietas pašlaik ir modē un, ja iepriekš nav bijis īsti skaidrs, tad tagad ir iespēja saprast, kādu izmēru tieši izvēlēties, lai apģērbs nebūtu ne pa lielu, ne pa mazu.

Konkrēti Ieva Rozentāle šai profesijai pievērsās pēc ilgu lēmumu pieņemšanas. Kad viņa vēl gāja skolā, viņa domāja par kādu “nopietnu” profesiju, kā ārsts, grāmatvedis vai darbs birojā. Viņa domāja par šāda veida darbu, jo viņas vecākiem šķita, ka darbs birojā ir vislabākais darbs. Tādēļ vecāki viņu iespaidoja un viņa arī vēlējās strādāt birojā. Pēc vidusskolas, viņa absolvēja Banku augstskolu un ieguva grādu finansēs. Bet tikai studiju gados viņa saprata, ka šī profesija viņai nav piemērota. Kopš tā brīža viņa pieņēma lēmumu krasi mainīt savas dzīves likteni un uzdrošinājās pārmaiņām. Viņa sāka apgūt šūšanu, konstruēšanu un vēlāk nonāca pie profesijas – stiliste, vizāžiste. Tajā brīdī viņa tiešām atrada sevi, nevis vecāku iedomas un uzskatus. Viņa jau no mazotnes ir bijusi radoša personība un nodarbojās ar rokdarbiem, kā arī interesējās par modi un tās aktualitāti. Viņa ir radoša, kā arī mīl iepirkties, tādēļ šis darbs viņai no kaislības ir pārvērties par hobiju, ar kuru ir iespēja nopelnīt.

Ir vairāki gadījumi, kādēļ cilvēki sāk meklēt stilista piedāvājumus. Bieži vien cilvēki savā dzīvē piedzīvo Itālijas lielas pārmaiņas, kas mudina tām sekot līdzi, bet nesaprot, kāds būtu piemērotākais stils. Nereti apkārtējie cilvēki sāk raidīt signālus, kas konkrētajam cilvēkam liek aizdomāties un apsvērt, ka nepieciešamas sava veida pārmaiņas. Ir arī daudzi cilvēki, kas vēlas ko jaunu, toties ar jaunu matu griezumu nav pieticis. Daudzas sievietes vēršas ar lūgumu pamainīt stilu, jo vēlas paeksperimentēt un beidzot atrast sev piemērotāko stilu. Ir sievietes, kas pašas nevar izlemt un nepieciešams vērtējums no malas, kuru sniedz kāds nepazīstams cilvēks. Bieži vien sievietes vēršas pie stilista, ja jaunajai sezonai nav apģērba, bet aizvien vēlas būt starojoša un moderna. Vairākkārt sievietes izraisa iniciatīvu, jo vēlas pamainīt vai atjaunot garderobi.
Nobeigums nākamajā rakstā.